Kayseri Göz Doktoru

Kayseri Göz Doktoru – Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Bir Göz Doktoru olarak Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri merkezinde bulunan muayenehanesinde hizmet vermektedir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, 2005 yılında Göz doktoru ünvanı almış olup 16 yıldır aktif hekimlik yapmaktadır. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Avrupa Yeterlilik Sertifikası ve Uluslararası Yeterlilik Sertifikası Sahibi bir göz doktorudur. 

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan-Göz Doktoru
Kayseri Göz Doktoru – Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Kayseri Göz Doktoru Değerlendirmesi

Kayseri Göz doktoru açısından değerlendirme yapıldığında oldukça zengin bir ildir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan Kayseri’de hizmet veren en iyi göz doktorlarından biridir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan göz hastalıkları içinde lazer göz ameliyatı, katarakt ameliyatı, göz tansiyonu, keratokonus, sarı nokta hastalığı, retina yırtılması ve retina dekolmanı, şeker hastalığına bağlı göz sorunları gibi konularda uzmanlaşmış bir göz doktorudur.

Kayseri En İyi Göz Doktoru

Bir çok kişi Kayseri en iyi göz doktoru şeklinde internet araması yaparak Kayseri’de iyi bir göz doktoru aramaktadır. Peki en iyi göz doktoru ararken nelere dikkat etmek gerekmektedir. 

Her şeyden önce bir hekimin asıl hedefi hastasının maddi ve manevi iyiliğini hedef almaktadır. Tıpta bir numaralı kural ‘önce zarar verme’ ilkesidir. Bu ilke hekimin hastasına faydası olmayacaksa bile en azından zararının olmamasıdır. Yani her hekim hastasına tecrübeli ve bilgi sahibi olduğu alanlarda hizmet vermelidir. 

Kayseri Göz Doktorları

Kayseri Göz Doktorları açısından oldukça zengin bir ilimizdir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan Kayseri merkezinde bulunan muayenehanesinde hizmet vermektedir. Muayenehanesi Seyyit Burhanettin Türbesinin hemen yanında bulunan Özer Plaza’da bulunmaktadır. 

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan dışında Kayseri Şehir Hastanesi, Maya Göz Hastanesi, Lazer Göz Merkezi, Dr Öz Göz Tıp Merkezi ve diğer genel hastanelerde göz doktorları bulunmaktadır.

Göz doktoru olmak gerçekten çok titizlik gerektirmektedir. Görme yetisi bir kişi için belki de en önemli duyudur. Bir cerrahi branş olarak göz doktorları çok sık ameliyat yapmaktadırlar. Bu nedenle göz doktoru her zaman hastasının sağlığını birinci derecede tutmalıdır. Hastanın sağlığını her türlü maddi ve manevi kazancın önüne koymalıdır. 

Randevu Alın

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’dan muayene randevusu almak için lütfen burayı tıklayınız.

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan, katarakt ameliyatı, lazer göz operasyonu, akıllı lens operasyonu, göz kapak estetiği, retina ameliyatları yapmaktadır.

Scroll to Top