Kayseri En İyi Göz Doktoru Kimdir?

‘En iyi Göz Doktoru Kimdir?’ sorusu internette güvenilir göz doktoru arayan bir çok kişi tarafından aranmaktadır. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri ve çevresi illerde yaşayan kişiler için seçilebilecek en iyi göz doktorlarından biridir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri’de kendi özel kliniğinde hizmet veren bir göz doktorudur. Muayenehanesi, Özer Plaza 5. kattadır.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan-Göz Hastalıkları Uzmanı
Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan-Göz Hastalıkları Uzmanı

En İyi Göz Doktoru Özellikleri

Bir göz doktoruna en iyi göz doktoru özelliğinin atfedilebilmesi için aşağıdaki özelliklerin asgari olarak bulunması zorunludur.

  • ‘Önce zarar verme’ prensibine riayet etmelidir.
  • Hastasının maddi ve manevi iyiliğini ön planda tutmalıdır.
  • Tıbbi etik prensiplere sıkı sıkıya bağlı olmalıdır.
  • Uzmanlık alanında gelişmeleri yakından takip etmelidir.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan Kimdir?

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Askeri Tıp Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. 2000 yılı Tıpta Uzmanlık Sınavında Türkiye 5.si olmuştur. 2005 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2012 yılında Avrupa Oftalmoloji Yeterlilik Sertifikası ve Uluslararası Yeterlilik Sertifikalarını edinmiştir. 2012 yılında Doçentlik ünvanını almıştır. En iyi göz doktoru arayan kişilerin seçebilecekleri doktorlardan biridir.

Kayseri En İyi Göz Doktoru

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, 2017 yılından bu yana Kayseri’de hizmet vermektedir. 2020 yılı Temmuz ayında ise özel kliniğinde hastalarını kabul etmektedir. Muayenehanesi Hunat Mahallesinde, Özer Plaza içindedir. Ameliyatlarını Kayseri’nin değişik hastanelerinde yapmaktadır.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’dan muayene randevusu almak için lütfen burayı tıklayınız.

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan, katarakt ameliyatı, lazer göz operasyonu, akıllı lens operasyonu, göz kapak estetiği, retina ameliyatları yapmaktadır.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, katarakt ameliyatı, lazer göz operasyonu, akıllı lens operasyonu, şaşılık operasyonu, göz kapak estetiği operasyonları, retina ameliyatları yapmaktadır.

Kayseri Göz Hastanesi

Kayseri göz doktoru ve göz hastaneleri açısından oldukça zengin bir ildir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri’de en tecrübeli göz doktorlarından biridir.

Scroll to Top